Apartamenty do wynajęcia w Krakowie


Oferujemy mieszkania w wysokim standardzie oraz apartamenty na wynajem przy ul. Kremerowskiej (boczna Karmelickiej) i przy ul. Basztowej.

Metraż od 30 do 160 m2. Mieszkania są w pełni umeblowane i urządzone. W naszej ofercie znajdują się jednopokojowe studia, apartamenty dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe. Apartamenty na wynajem w Krakowie, które oferujemy są urządzone w stylowy, minimalistyczny i ponadczasowy sposób. Dzięki temu tworzą idealną przestrzeń do pracy, odpoczynku i codziennego życia. Stawiamy także na nowoczesny design mebli. Są one funkcjonalne i wygodne. We wnętrzach króluje ponadczasowa biel, klasyczne odcienie barw drewna oraz cała gama szarości.

Niezależnie od tego czy poszukują Państwo mieszkania dla jednej osoby, dla pary czy rodziny – ze swoją drugą połówką czy z przyjaciółmi – w naszej ofercie znajdą Państwo apartament, który będzie spełniał Państwa potrzeby.

Nasze mieszkania do wynajęcia znajdują się w ścisłym centrum Krakowa, które jest świetnie połączone komunikacyjnie z każdą częścią miasta. W sąsiedztwie znajdują się kina, teatry, kawiarnie, restauracje oraz sklepy. Wieczorny spacer na Rynek czy po Plantach to idealny sposób na zakończenie pracowitego dnia. Mieszkania do wynajęcia, które oferujemy są położone w zacisznych miejscach w samym centrum Krakowa.

W naszych mieszkaniach i apartamentach szybko poczują się Państwo jak w siebie w domu.

Aktualnie do wynajęcia:

No posts found