Tarasy w Centrum Biurowym Herbewo


Na dachach Centrum Biurowego Herbewo urządzono unikatowe, trzypoziomowe, zielone tarasy (ponad 400 m2), ozdobione kompozycjami roślin trwałych i sezonowych. Z najwyższej platformy widokowej podziwiać można panoramę starego Krakowa i wyłaniający się zarys Tatr.

Ten zaciszny zakątek, otoczony zielenią, stał się ulubionym miejscem spotkań i relaksu naszych Najemców, pozwalającym złapać oddech podczas przerw w pracy.

Ukwiecone tarasy od wczesnej wiosny do późnej jesieni stanowią też wyjątkową scenerię dla spotkań biznesowych oraz integracyjno-rozrywkowych pod gołym niebem, które na długo pozostają w pamięci uczestników. Odbywają się tu imprezy promocyjne firm, o bardzo zróżnicowanym charakterze, począwszy od kameralnych spotkań koktajlowych po pokazy mody przy blasku pochodni.

Tarasy Regent Office

Zielony dach Regent Office jest dostępny dla pracowników firm wynajmujących powierzchnie biurowe w budynku oraz ich gości przez cały rok. Część dachu stanowi również oryginalną strefę relaksu z zielenią i wygodnymi leżakami.

Jest to przestrzeń, która inspiruje i pobudza kreatywność pracowników. Z dachu budynku Regent Office możemy podziwiać rozległą panoramę zarówno na Stare Miasto, jak i zielone zakątki Krowodrzy. Na dachu założono eksperymentalną winnicę: winorośle w donicach owocowały już po pierwszym roku. Nazwa biurowca pochodzi od nazwy niemieckiego szczepu winorośli – Regent.

Galeria zdjęć