Tarasy

Centrum Biurowe Herbewo


Na dachach Centrum Biurowego Herbewo urządzono unikatowe, trzypoziomowe, zielone tarasy (ponad 400 m2), ozdobione kompozycjami roślin trwałych i sezonowych. Z najwyższej platformy widokowej podziwiać można panoramę starego Krakowa i wyłaniający się zarys Tatr. Ten zaciszny zakątek, otoczony zielenią, stał się ulubionym miejscem spotkań i relaksu naszych Najemców, pozwalającym złapać oddech podczas przerw w pracy.
Ukwiecone tarasy od wczesnej wiosny do późnej jesieni stanowią też wyjątkową scenerię dla spotkań biznesowych oraz integracyjno-rozrywkowych pod gołym niebem, które na długo pozostają w pamięci uczestników. Odbywają się tu imprezy promocyjne firm, o bardzo zróżnicowanym charakterze, począwszy od kameralnych spotkań koktajlowych po pokazy mody przy blasku pochodni.

Tarasy kilkukrotnie przemieniały się w kino pod gołym niebem goszcząc Festiwal Off Camera.
Miejsce to jest również wykorzystywane jako plan zdjęciowy na potrzeby kręcenia programów telewizyjnych, filmów oraz teledysków. Stanowi również doskonałą scenerię do realizacji wyjątkowych sesji zdjęciowych.

Tarasy Regent Office


Zielony dach Regent Office jest dostępny dla pracowników firm wynajmujących powierzchnie biurowe w budynku oraz ich gości przez cały rok. Część dachu stanowi również oryginalną strefę relaksu z zielenią i wygodnymi leżakami.
Jest to przestrzeń, która inspiruje i pobudza kreatywność pracowników. Z dachu budynku Regent Office możemy podziwiać rozległą panoramę zarówno na Stare Miasto, jak i zielone zakątki Krowodrzy. Na dachu założono eksperymentalną winnicę: winorośle w donicach owocowały już po pierwszym roku. Nazwa biurowca pochodzi od nazwy niemieckiego szczepu winorośli – Regent.

Galeria zdjęć


Wszystkie udogodnienia