Lokale użytkowe


W Centrum Biurowym Herbewo, w pasażu, oferujemy powierzchnie o niewielkim metrażu na wynajem dla punktów usługowych i sklepów.

Lokale użytkowe w CB Herbewo zapewniają dużą ilość klientów, ponieważ pasaż handlowy jest swoistym traktem łączącym ul. Lubelską z al. Słowackiego. Kluczowa jest dobra lokalizacja, którą jest sąsiedztwo Nowego Kleparza.

Lokale frontowe od strony ul. Prądnickiej i al. Słowackiego wynajęte są dla banków i apteki. W kamienicy przy ul. Karmelickiej w lokalu usługowym na parterze mieści się Cosmic Games Pub.

lokal do wynajęcia kraków

Lokale użytkowe do wynajęcia w Krakowie

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy niewielkie, ale funkcjonalne i bardzo ustawne powierzchnie, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako punkty małych marketów czy sklepów, kiosków, banków, aptek, oddziały poczty oraz firm kurierskich czy inne punkty usługowe.

Wynajem lokalu przy al. Słowackiego to przepustka do sukcesu Państwa punktu usługowego czy sklepu, ponieważ lokal znajduje się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się biurowce i siedziby różnych firm, co oznacza, że będą Państwo mogli liczyć na duże zainteresowanie ze strony klientów, którzy w przerwie lub po pracy odwiedzą Państwa lokal by coś kupić czy załatwić. Coraz więcej firm wybiera Kraków na swoją siedzibę. Pracownicy firm cenią punkty usług znajdujące się na miejscu, tak jak w CB Herbewo.

Lokale do wynajęcia przy ul. Prądnickiej również znajdują się w doskonałej lokalizacji, która przyczyni się do sukcesu Państwa punktu usług. Ich zaletą jest to, że znajdują się w pobliżu centrum, a połączenie komunikacyjne z niemal każdą dzielnicą Krakowa jest dogodne. W sąsiedztwie znajduje się też sporo budynków mieszkalnych i domów rodzinnych, co zapewnia potencjalnych klientów.