Lokale użytkowe

W CB Herbewo w pasażu oferujemy powierzchnie o niewielkim metrażu na wynajem dla punktów usługowych i sklepów.
Lokale frontowe od strony ul. Prądnickiej i al. Słowackiego wynajęte są dla banków i apteki. W kamienicy przy ul. Karmelickiej w lokalu usługowym na parterze mieści się centrum wina i kawiarnia Słoneczny Kredens.

Aktualnie do wynajęcia


Lokale użytkowe do wynajęcia w KrakowieZachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertę. Proponujemy niewielkie, alefunkcjonalne i bardzo ustawne powierzchnie, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako punkty małych marketów czy sklepów, kiosków, banków, aptek, oddziały poczty oraz firm kurierskich czy inne punkty usługowe.

Lokale użytkowe w CB Herbewo zapewniają dużą ilość klientów, ponieważ pasaż handlowy jest swoistym traktem łączącym ul. Lubelską z al. Słowackiego. Kluczowa jest dobra lokalizacja, którą jest sąsiedztwo Nowego Kleparza. Wynajem w CB Herbewo Wynajem lokalu przy al. Słowackiego to przepustka do sukcesu Państwa punktu usługowego czy sklepu, ponieważ lokal znajduje się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się biurowce i siedziby różnych firm, co oznacza, że będą Państwo mogli liczyć na duże zainteresowanie ze strony klientów, którzy w przerwie lub po pracy odwiedzą Państwa lokal by coś kupić czy załatwić. Coraz więcej firm wybiera Kraków na swoją siedzibę. Pracownicy firm cenią punkty usług znajdujące się na miejscu, tak jak w CB Herbewo.

Lokale do wynajęcia przy ul. Prądnickiej również znajdują się w doskonałej lokalizacji, która przyczyni się do sukcesu Państwa punktu usług. Ich zaletą jest to, że znajdują się w pobliżu centrum, a połączenie komunikacyjne z niemal każdą dzielnicą Krakowa jest dogodne. W sąsiedztwie znajduje się też sporo budynków mieszkalnych i domów rodzinnych, co zapewnia potencjalnych klientów.