Centrum Diagnostyki, Leczenia Nadwagi
i Zaburzeń Metabolicznych Natur Balance


Na terenie Centrum Biurowego Herbewo, w budynku przy al. Słowackiego 64, znajduje się – cieszące się dużą popularnością – Centrum Diagnostyki, Leczenia Nadwagi i Zaburzeń Metabolicznych Natur Balance.

W centrum fitness znajduje się basen, siłownia, sala z maszynami Powerplate, gabinet masażu rehabilitacyjnego oraz gabinet kosmetyczny z zabiegami endermologii.

Centrum Diagnostyki, Leczenia Nadwagi i Zaburzeń Metabolicznych Natur Balance gwarantuje miłą i wykwalifikowaną kadrę służącą pomocą w doborze właściwego programu zajęć, profesjonalny sprzęt oraz klimatyzowane pomieszczenia do ćwiczeń, które pozwalają na aktywne spędzanie czasu.

Misją Centrum Diagnostyki, Leczenia Nadwagi i Zaburzeń Metabolicznych Natur Balance jest likwidacja skutków lub łagodzenie procesów chorobowych i ich następstw, nadwagi i otyłości, zapobieganie im oraz przywracanie sprawności człowieka. Stosując metody kinezoterapii przywracamy utracone funkcje, ogólnoustrojową wydolność fizyczną i sprawność ruchową. Nasze programy grupowej i indywidualnej terapii ruchowej są dostosowane do szerokiej gamy potrzeb naszych klientów.

Oferta Centrum Diagnostyki, Leczenia Nadwagi i Zaburzeń Metabolicznych NATUR BALANCE:
1. Konsultacje dietetyczne
2. Zajęcia terapeutyczno sportowe w wodzie i strefach treningowych.
3. Zajęcia dla szkół i szkółek pływackich
4. Profesjonalne przygotowanie do zawodów i wydarzeń sportowych
5. Grupowe porehabilitacyjne, pourazowe zajęcia usprawniające w wodzie
6. Regeneracyjne zajęcia w wodzie dla kobiet w ciąży
7. Specjalne zajęcia terapeutyczne w wodzie dla ozdrowieńców po Covid-19

Zobacz: www.naturbalance.pl

Galeria zdjęć