Biura do wynajęcia w Krakowie

Herbewo International S.A. oferuje powierzchnie biurowe na wynajem o zróżnicowanym standardzie w Centrum Biurowym Herbewo przy al. Słowackiego, w nowoczesnym biurowcu Regent Office przy ul. Prądnickiej 20A oraz w budynkach historycznych: kamienicach przy ul. Karmelickiej oraz ul. Basztowej.
Biurowiec Regent Office to lokale biurowe do wynajęcia o najwyższym standardzie. Powierzchnia typowego piętra wynosi ponad 1000 m2. Budynek wyposażony jest w system BMS, kontrolę dostępu do stref najemcy. Posiada bardzo duży parking podziemny (100 miejsc) oraz przestronny parking dla rowerów wraz ze stacją naprawy w garażu i na zewnątrz budynku. Oryginalna architektura budynku: elewacja z ręcznie formowanej cegły hoffmanowskiej i kamienia stanowi wizualne przedłużenie Parku Kleparskiego zaś sam projekt bryły budynku nawiązuje do fortów znajdujących się przy Nowym Kleparzu.
Centrum Biurowe Herbewo to biura w budynku przy ul. Lubelskiej 29, ul. Prądnickiej 4, al. Słowackiego 64 oraz al. Słowackiego 66. Najemcy znajdą tu powierzchnie o zróżnicowanym metrażu i standardzie, jakie ma każde biuro. Wynajem będzie bardzo komfortowy - Centrum Biurowe posiada parking podziemny i naziemny oraz szereg udogodnień. Szeroki wachlarz usług i bliskość Nowego Kleparza to nie jedyne atuty tego miejsca. Lokalizacja (Kraków - centrum), liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, niedaleka odległość od Dworca PKP i PKS oraz ścieżka rowerowa i pobliski przystanek z rowerami do wypożyczania Wavelo sprawiają, że miejsce to jest doskonale skomunikowane z każdą dzielnicą Krakowa.
Lokale biurowe w zabytkowych kamienicach po generalnym remoncie przy ul. Karmelickiej i ul. Basztowej to adresy dodające prestiżu firmom wynajmującym tu powierzchnię. Budynki charakteryzują się unikatową lokalizacja, wysokim standardem, elegancją i niepowtarzalnym klimatem, możliwym do uzyskania jedynie w budynkach historycznych. Basztowa to bliskość Rynku Głównego oraz Starego Kleparza i widok na zielone Planty. Wynajem biura w kamienicy przy ul. Karmelickiej będzie doskonałym wyborem dla Państwa firmy: za budynkiem mieści się ogród z szemrzącym strumykiem, który stanowi niezwykłą przestrzeń relaksu dla pracowników firm.
Na życzenie klienta dokonujemy adaptacji lokali. Współpracujemy z architektami, inżynierami oraz firmami wykonawczymi. Świadczymy usługi remontowe dla najemców oraz zajmujemy się bieżącym serwisem.
Nasza firma kładzie bardzo duży nacisk na to, by świadczone naszym Klientom usługi najmu i zarządzania budynkami były na jak najwyższym poziomie. Z niezwykłą starannością i pozytywną energią dbamy o zadowolenie naszych Najemców.

Aktualnie do wynajęcia