Kolejnym kluczowym zagadnieniem, o którym należy pamiętać przy wyborze biura do wynajęcia jest kwestia parkingu. Normy projektowania budynków zakładają minimalne ilości miejsc parkingowych. Należy przy okazji wizji lokalnej biura na wynajem zapytać o możliwość wynajęcia miejsc parkingowych dla pracowników. Jeżeli budynek znajduje się w centrum miasta najprawdopodobniej miejsca te będą odpłatne. Cena miejsca zależy zarówno od lokalizacji, jak i od wysokości abonamentów w płatnej strefie parkowania oraz od popytu.

Biurowce oferują parkingi podziemne oraz naziemne. Istotne jest zwrócenie uwagę na to czy parking jest chroniony, monitorowany i posprzątany. Wjazdu na parking może pilnować pracownik ochrony. Może też stać szlaban przepuszczający gości/pracowników dopiero po okazaniu karty/zapłaceniu biletu. Ważne aby automaty działały sprawnie.

Kluczowe dla młodych pracowników będą rowerowe miejsca parkingowe. Wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa na temat zdrowia i ekologii wzrasta ilość osób przejeżdzających do pracy rowerem. Budynek powinien oferować część miejsc dla rowerów pod dachem. Miejsca te powinny być wyznaczone w miejscach bezpiecznych dla rowerzystów: nie kolidować z miejscami dla samochodów.

W Centrum Biurowym Herbewo oferujemy miejsca parkingowe naziemne, podziemne oraz miejsca dla rowerów (również pod dachem). Budynek Regent Office posiada 100 miejsc w parkingu dla samochodów oraz 120 zadaszonych miejsc dla rowerzystów. W trosce o tych ostatnich budynek został wyposażony w szatnie z prysznicami dla rowerzystów.